Hea Planeet Pulsar ja Faktivalgus kogukond!

Hea Planeet Pulsar ja Faktivalgus kogukond!
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Elame ajastul, mis nõuab meilt erakordset julgust ja visadust. Oleme silmitsi sõnavabaduse piiramise ja pidevate rünnakutega alates Ukrainast ja Venemaast – kus inimesi vahistatakse täna lõputult – kuni Põhja-Koreani, kus tsensuur ja riiklik kontroll loovad vaba sõna üle raudse eesriide. Võitlus meie õiguste eest on ülemaailmne. Meie enda koduõues seisame vastamisi tsensuuri suurenemise ja vaba sõna eest võitlevate inimeste vahistamisega, mida võib nimetada uue ajastu “stalinismiks”.

See ei ole lihtsalt uudiskünnis – see on meie ühiskonna valus reaalsus. Reaalsus, mis nõuab meilt resoluutset pühendumist sõnavabaduse kaitsmisele ja teabe vaba liikumise tagamisele. Me oleme jõudnud kriitilisse punkti, kus peame endalt küsima: millist maailma me tõeliselt väärtustame?

Meie ees on proovikivi: lojaalsuskontroll.

See pole lihtsalt üleskutse toetusele; see on kutse tõestada oma lojaalsust ja pühendumust Planeet Pulsar ja Faktivalgus väärtustele. Teie rahaline toetus on tegelik pühendumus sellele, mille eest me seisame. Teie toetus tagab, et saame tehnoloogiliselt ja meeskonnana tugevamaks, laiendades oma panust sõnavabaduse kaitsele ja olulisele infovahetusele.

Navigeerime ajastul, mis meenutab külma sõda tõe ja moonutatud valeinfo vahel. Teie toetus meie tegevusele näitab, et hindate seda, mille eest võitleme. Nüüd on aeg näidata oma lojaalsust. Iga teie rahaline panus on moraalne toetus meie meediumitele ja meeskonnale ning investeering võitlusesse “UusStalinismi” vastu.

Kas olete valmis koos meiega seisma? Kas olete valmis demonstreerima oma lojaalsust ja pühendumust, eriti nüüd, uutes strateegilistes oludes, mis meid kõiki lähiajal ees ootavad? See on teie võimalus näidata, et hoolite ja väärtustate meie ühiseid püüdlusi. Eelkõige aga, et seistate enda õiguste ja põhivabaduste eest.

Kutse toetada meid rahaliselt ei ole lihtsalt palve; see on kutse osaleda otsustavatel hetkedel. Lojaalsuskontrolli tulemused määravad meie edasise suuna, võimaldades muutusi, et tegutseda efektiivsemalt sel keerulisel ajal. Kuigi me ei avalikusta veel võimalikke samme, võite olla kindlad, et need on suunatud meie missiooni kaitsmisele ja tugevdamisele.

Lisaks aitab teie toetus meil kohaneda praeguse reaalsusega, kaitstes meie missiooni identiteeti. Lojaalseid me ei avalikusta, et hoida vaenlased teadmatuses. Lojaalsuse kaudu tagame, et suudame jätkuvalt pakkuda alternatiivset häält vabaduse, õigluse, tõe ja faktide nimel, olles kindlad meie auditooriumi tegelikus kuvandis. Vastusena lojaalsuskontrolli tulemustele kohandame oma tegevust vastavalt muutuvatele oludele, kaitstes meie kogukonna väärtusi ja missiooni.

See on hetk, kus meie arusaam lojaalsusest määrab laiemalt tuleviku suuna. See on aeg, mil saame ühiselt vastu astuda uutele autoritaarsuse lainetele, mis ohustavad meie kõigi põhivabadusi. Kutsume teid üles näitama oma lojaalsust ja pühendumust, aidates meil mitte ainult säilitada, vaid ka laiendada meie ühiseid saavutusi.

Oleme tänulikud kõigile, kes on juba näidanud usku meie missiooni ja toetanud meid varasema aja jooksul. Nüüd on aeg ühendada jõud ja seista koos veelgi tugevamalt vastu neile, kes üritavad meie häält vaigistada. Meie kogukonna ühine arusaam ja pühendumus on praegu rohkem kui kunagi varem kriitilise tähtsusega.

Me oleme Planeet Pulsar ja Faktivalgus. Koos oleme jõud, mis suudab tõeliselt muuta maailma.

Seisame silmitsi oma ühiskonna ja ajaloo keerukaimate väljakutsetega. Meie missioon on valgustada pimedust tõe ja õiglusega, võidelda vabaduse ja vaba sõna eest kõikjal, kus need on ohus. Üksi me seda teha ei saa. Teie lojaalsus, teie panus, iga teie toetus loeb. Nüüd on aeg tugevdada meie eesmärki, suurendada meie hääle kõla ja näidata vastastele, et tõde, õiglus ja vabadus võivad ja peavad võitma.

Lojaalsuskontrolli toetus

Kui tunnete, et jagate meie arusaama ja olete valmis seda toetama, on teil võimalik osaleda lojaalsuskontrollis järgnevate pangarekvisiitide kaudu:

Pank: SEB
Kontonumber: EE661010011737769224
Saaja: Steven Alber

Iga panus, olenemata suurusest, on tugev sõnum teie lojaalsusest ja usust meie püüdlustesse. Meie tugevus peitub meie ühtses missioonis. Täname teid südamest lojaalsuse ja toetuse eest!

Olgem vaprad!

Steven Alber
Faktivalgus & Planet Pulsar

https://www.faktivalgus.media
https://www.planetpulsar.com